ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ B-FEST 2




Richard Stallman at B-FEST 2: Copyrights against community (video)

The speech of Richard Stallman was held in Athens at B-FEST 2, on 28/5/10.
Title: “Copyrights against community”

Η ομιλία του Ρίτσαρντ Στάλμαν στην Αθήνα στο B-FEST 2, στις 28/5/10.
Τίτλος: «Η ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ»
Ομιλητής: ΡΙΤΣΑΡΝΤ ΣΤΑΛΜΑΝ
Εισηγητές: Αντώνης Μπρούμας & Δημήτρης Δασκαρόλης




Ομιλία του Robin Hahnel B-FEST 2

“Κρίση: Διέξοδος ή ανατροπή;”
Ομιλητές: Robin Hahnel και Κώστας Χαριτάκης




Ομιλία του David Graeber B-FEST 2

Ο ανθρωπολόγος και αναρχικός David Graeber μιλάει στο φεστιβάλ της Βαβυλωνίας, Αθήνα 2010:




Ομιλία του Michael Hardt και του Φώτη Τερζάκη B-FEST 2

Στίς 29 Μαΐου, στο πλαίσιο του πολιτικού προγράμματος του φεστιβάλ της εφημερίδας Βαβυλωνία, διεξήχθη η συζήτηση “Αυτοκρατορία και παγκόσμιος εμφύλιος πόλεμος”, βασισμένη πάνω στις ιδέες του βιβλίου Αυτοκρατορία των Antonio Negri και Michael Hardt.

Ομιλητές στη συζήτηση ήταν ο ένας εκ των δύο συγγραφέων, Michael Hardt, καλεσμένος του b-fest, o Φώτης Τερζάκης και ο Harry Halpin.

Εισηγητές για τη Βαβυλωνία: Νίκος Κατσιαούνης & Σπύρος Τζουανόπουλος

Μέρος 1ο: 

Μέρος 2ο: 




Keny Arkana live B-FEST 2

Η Γαλλίδα ράππερ, Keny Arkana, ήταν μέλος της πολιτικής χιπ-χοπ κολλεκτίβας «La Rage Du Peuple» (Οργή του Λαού), μιας ομάδας στρατευμένης στην ανάπτυξη του γαλλικού κοινωνικού κινήματος της απο-παγκοσμιοποίησης, που υποστηρίζει τη δημοκρατία, την οικονομική δικαιοσύνη, την προστασία του περιβάλλοντος, και τα ανθρώπινα δικαιώματα πέρα από την υλική ανταμοιβή. Το πιο γνωστό τραγούδι της Arkana, «La Rage» γράφτηκε ένα χρόνο μετά την εξέγερση στα προάστια του Παρισιού (2005).




ALPHA BANG live B-FEST 2

ALPHA BANG at Β-FEST Reloaded, 2ο Διεθνές Αντιεξουσιαστικό Φεστιβάλ “Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΣΗΜΑΣΙΩΝ” 26 – 30 / 5 / 2010, Aνωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Πειραιώς 256

 




B-FEST 2 Promo

B-fest 2 (Reloaded) “Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΩΝ ΣΗΜΑΣΙΩΝ”




Πρόγραμμα B-FEST 2

2ο ΑΝΤΙΕΞΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ “ΒΑΒΥΛΩΝΙΑ” 26-30/5 2010: Ανωτάτη Σχολή Καλών Τεχνών – Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΩΝ  ΣΗΜΑΣΙΩΝ

ΠΟΛΙΤΙΚΟ  πρόγραμμα

ΤΕΤΑΡΤΗ 26/5  

ΟΜΙΛΙΕΣ
19:00 «ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ»
Ομιλητές: ΒΕΤΕΡΑΝΟΣ ΤΟΥ ΙΡΑΚ  («IRAQ VETERANS AGAINST THE WAR»)
& ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΣ «ΕΝΑ  ΚΑΡΑΒΙ ΓΙΑ ΤΗ ΓΑΖΑ»
Εισηγητής: Φιλήμονας Πατσάκης
21:00   «ΤΟ ΣΟΚ ΤΗΣ ΝΙΚΗΣ»
Ομιλητής: ΝΤΕΙΒΙΝΤ ΓΚΡΕΜΠΕΡ
Εισηγητές: Ιάσονας Τσαούλας & Τάσος Σαγρής

ΠΕΜΠΤΗ 27/5  

OMIΛΙΕΣ
19:00 «ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΙΣ»
Ομιλητές: KALAMITY BARUCHA & ΕΡΓΑΤΗΣ ΑΠΟ ZΑΝΟΝ (Αργεντινή)
Εισηγητής: Θοδωρής Θεοδωρόπουλος (Εφημερίδα Δράση)
21:00 «ΚΡΙΣΗ: ΔΙΕΞΟΔΟΣ Η ΑΝΑΤΡΟΠΗ;»
Ομιλητές: ΡΟΜΠΙΝ ΧΑΝΕΛ & ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ (ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ  ΔΡΑΣΗ)
Εισηγητής: Δημήτρης Κωνσταντίνου

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ
19:00  «ΗΓΕΜΟΝΙΚΕΣ ΑΡΡΕΝΩΠΟΤΗΤΕΣ»
Ομιλητής: ΑΚΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ
Εισήγηση: Ομάδα LOSOTRAS

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/5

ΟΜΙΛΙΕΣ
18:00  «Η ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΗ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ»
Ομιλητής: ΡΙΤΣΑΡΝΤ ΣΤΑΛΜΑΝ
Εισηγητές: Αντώνης Μπρούμας & Δημήτρης Δασκαρόλης
21:00 «ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΒΙΑ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΑΝΑΤΡΕΠΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ»
Ομιλητές: ΝΤΕΙΒΙΝΤ ΓΚΡΕΜΠΕΡ
& ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΣΙΛΙΜΑΝΤΟΣ
Εισηγητής: Τάσος Σαγρής (Κενό  Δίκτυο)

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙA
17:00 «ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑΣ ή ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΗ ΓΝΩΣΗ;»
Εισήγηση: Δίκτυο για την Ψηφιακή Απελευθέρωση
19:00 «ΜΙΑ ΑΝΤΙΕΞΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΘΕΩΡΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ»
Εισηγητές: Ιάσονας Τσαούλας & Σπύρος Τζουανόπουλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/5

ΟΜΙΛΙΕΣ
19:00 «POWER TO THE PEOPLE – NO BORDERS»
Ομιλητές: ΚΕΝΥ ΑΡΚΑΝΑ
& ΜΕΛΟΣ ΔΙΚΤΥΟΥ CLANDESTINA
Εισηγητής: Ιάσονας Τσαούλας
21:00 «ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΕΜΦΥΛΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ»
Ομιλητές: ΜΑΙΚΛ ΧΑΡΤ, ΧΑΡΥ ΧΑΠΛ& & ΦΩΤΗΣ ΤΕΡΖΑΚΗΣ
Εισηγητές: Νίκος Κατσιαούνης & Σπύρος Τζουανόπουλος

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙA
16:00 ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ «ΒΑΒΥΛΩΝΙΑΣ»
19:00 «ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΟΝΤΑΣ ΤΟ ΦΥΛΟ»
Εισήγηση: Ομοφυλοφιλική Λεσβιακή Κοινότητα Ελλάδας

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/5

ΟΜΙΛΙΕΣ
17:00-21:00 «Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΑΥΤΟΘΕΣΜΙΣΕΩΝ: ΟΙΚΟΛΟΓΙΑ, ΓΕΩΡΓΙΑ, ΕΝΕΡΓΕΙΑ & ΔΙΑΤΡΟΦΗ»
Ομιλητές: ΡΟΜΠΙΝ ΧΑΝΕΛ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΜΑΝΙΚΗΣ, ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΟΥΦΑΣ & ΤΑΣΟΣ ΚΕΦΑΛΑΣ
Εισηγητής: Νίκος Ιωάννου

19:00 «ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ»
Ομιλητές: ΜΕΛΗ ΑΠΟ «OCCUPY CALIFORNIA»
Εισηγητές: Σπύρος Τζουανόπουλος & Μάρκος Αντουράκης
21:00 «ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΩΝ ΙΔΕΟΛΟΓΙΩΝ ΚΑΙ ΤΑ ΣΥΜΒΑΝΤΑ ΤΟΥ ΜΕΛΛΟΝΤΟΣ»
ΟΜΙΛΗΤΕΣ: ΝΩΝΤΑΣ ΣΚΥΦΤΟΥΛΗΣ
CRIMETHINC
ALTERNATIVE LIBERTAIRE
(CLEMENT GARNIER)
Εισηγητής: Αλέξης Σχισμένος

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ
(ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ) «ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΤΗΣ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΑΥΤΟΝΟΜΙΑΣ»
από την ΟΜΑΔΑ  ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΜΟΡΦΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ

 

ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ πρόγραμμα

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 26/5
· 21:00  «Doctor Albert Flipout’s One Can Band» featuring Mickey Partelous, Street Performance

ΠΕΜΠΤΗ 27/5
· 18:00 «Η ΤΕΧΝΗ ΤΩΝ ΤΥΜΠΑΝΩΝ & ΤΑ ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΤΥΛ ΣΤΟ DRUMMING» από τον ALBERT  ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟ των ALBERTIME
· 19:30 «PLAY THE BASS» – Workshop για ηλεκτρικό μπάσο από τον ΘΑΝΑΣΗ των  ΕΙΡΗΣΘΩ ΕΝ ΠΑΡΟΔΩ
· 19:00  «Η ΕΠΙ-ΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ PERFORMANCE».
Ομιλήτρια: ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΑΓΡΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/5
· 22:00 «ΨΥΧΟΒΓΑΛΤΗΣ: Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΜΙΑΣ ΤΑΙΝΙΑΣ»: Ομιλητής: ΓΙΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ
(ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ)
· «PERFORMANCE Multimedia Art» από ΗΛΕΚΤΡΟΑΚΟΥΣΤΙΚΗ
ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ (ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ)
· ΕΚΘΕΣΗ KOMIΞ του ΛΕΑΝΔΡΟΥ ΚΟΚΚΟΡΗ
· ΕΚΘΕΣΗ ΓΕΛΟΙΟΓΡΑΦΙΑΣ του ΑΛΕΞΗ ΣΧΙΣΜΕΝΟΥ
· ΕΚΘΕΣΗ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ από το ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΟΥ “NOSOTROS”

 ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ

Τετάρτη 26/5, ώρα 21.15 «Το τάβλι», του Δ. Κεχαΐδη, θεατρική ομάδα Μπουλούκι
Παρασκευή 28/5, ώρα 22.00: «Φασουλής, ιστορίες έρωτα και θανάτου», Κουκλοθέατρο Αγιούσαγια.
Σάββατο 29/5, ώρα 21.15: «Στη Σωφρονιστική Αποικία» του Φ. Κάφκα,  θεατρική ομάδα Σημείο Μηδέν.
Κυριακή30/5, ώρα 21.15: «Όπως σας αρέσει», του Ου. Σαίξπηρ, θεατρική ομάδα Σημείο Μηδέν

ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΕΣ  ΠΡΟΒΟΛΕΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 26/5

18.10-19.50: MOON, Duncan Jones, Η.Π.Α., 2009, 97’
19.50-21.45: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ,, Φίλιππος Τσίτος, 2009, 103’
21.45-23.45: KISS OF THE SPIDER WOMAN, Hector Babenco, Βραζιλία/ Η.Π.Α., 1985, 120’

ΠΕΜΠΤΗ 27/5

17.40-19.0  :9, Shane Acker, Η.Π.Α., 2009, 79’ (Παραγωγή: Tim Burton)
17.40-20.0  20.30-22.30: Η ΖΩΗ ΣΤΟΥΣ ΒΡΑΧΟΥΣ, Αλίντα Δημητρίου, 2009, 98’
(ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΣΚΗΝΟΘΕΤΡΙΑΣ)
17.40-21.0  22.30-23.45 SHE IS A BOY I KNEW, Gwen Haworth, Καναδάς, 2007, 70’

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/5

18.30-20.15  : CHICAGO 10, Brett Morgen, Η.Π.Α., 2007, 97’
18.30-20.16  20.15-22.00:  ΚΥΝΟΔΟΝΤΑΣ, Γιώργος Λάνθιμος, 2009, 96’ (ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗ)
18.30-20.17  22.00-23.30 QUEER, ITTY BITTY TITTY COMMITTEE, Jamie Babbit, Η.Π.Α., 2007, 87’

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/5

12.15-13.30  ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
AUTONOMIA ZAPATISTA, Ομάδα Arte-Musica-Video, Μεξικό, 2008, 70’13.30-15.00 ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
500 ΒΙΑΙΟΙ ΨΥΧΑΣΘΕΝΙΚΟΙ  ΑΥΤΟΝΟΜΟΙ ΛΙΘΟΒΟΛΗΤΕΣ
ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΛΑΣΗ, Anders Hornstrup, David B. Sørensen, Morten
Revsgaard Frederiksen & Toke Gade Crone Kristiansen, Δανία, 2007, 81’
15.00-16.45  CINEFIL
SOUL KITCHEN, Fatih Akin, Γερμανία, 2009, 99’
16.45- 18.15  ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
GUERRILLA: THE TAKING OF PATTY HEARST, Robert Stone,
Η.Π.Α., 2004, 89’
18.15-20.10  ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ
CARGO, Ivan Engler, Ralph Etter, Ελβετία, 2009, 112’
20.10-22.00  SPECIAL SCREENING
Η ΨΥΧΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ, Γιάννης Οικονομίδης, 2005, 111’
(ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/5

10.30-12.10: AFTER TRANCE FILM
BERLIN CALLING, Hannes Stöhr, Γερμανία, 2008, 100’
12.10-13.30:  ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
ANTIFASCIST ATTITUDE,
Ομάδα ‘Τα Παιδιά Του Μπακούνιν”, Ρωσία, 2008, 76’
13.30-14.40: ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ: CYCLOWN CIRCUS, Δημήτρης Σφυρής, 2008, 67’
14.40-16.00: ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡA:
ΜΕΓΑΡΑ 1974 – Ο ΑΓΩΝΑΣ ΤΩΝ  ΚΑΤΟΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΗ ΚΑΙ ΤΗΝ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ,  Γιώργος  Τσεμπερόπουλος, Σάκης Μανιάτης, 1974, 69’
16.00-17.30 CINEFIL: LEBANON, Samuel Maoz, Ισραήλ, 2009, 90’
17.30-18.15: ΠΟΛΙΤ. ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ: Η ΠΟΛΙΟΡΚΙΑ, Κώστας Κολημένος, 2010, 45’
18.15-20.00: ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟ ΑΝΤΑΡΤΙΚΟ: ΤΑΙΝΙΕΣ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΙΚΟΤΗΤΩΝ
ΠΑΡΤΙΔΕΣ  ΜΕ ΤΟΝ ΧΑΡΟ – Underworld films,
ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΡΑΦΕΙΟΥ – Άτυπη Κινηματογραφική Συμμορία
tiiinewzfilms,
28 DAYS BEFORE – Une Frape Productions,
ΛΟΥΠΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΑΣ – Α.Κ.Σ. tiiinewzfilms,
CRIMSON FOREST – Yerwolves Team,
ΚΑΦΕ ΣΤΗΝ ΜΠΕΝΑΚΗ – Α.Κ.Σ. tiiinewzfilms,
ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΟ FRISBEE – Otinanai Productions,
ΕΔΩ ΤΕΡΜΑΤΙΖΕΙ – Fantom Pictures,
ΕΛΕΓΧΟΣ 2011 – Α.Κ.Σ. tiiinewzfilms,
AIR CO – Nostalgeek,
MELANCHOLY DΙSORDER – Α.Κ.Σ. tiiinewzfilms,
REMNANT – Underworld films
20.00-22.00: SPECIAL SCREENING/QUEER
ΣΤΡΕΛΛΑ, Πάνος Κούτρας, 2009, 111’ (ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥ ΣΚΗΝΟΘΕΤΗ)
22.00-24.00: CINEFIL
THE BATTLE OF ALGIERS, Gillo Pontecorvo, Ιταλία/Αλγερία, 1966, 121’

ΜΟΥΣΙΚΕΣ  ΣΚΗΝΕΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ  26-5

ΣΚΗΝΗ Α
· ΕΙΡΗΣΘΩ ΕΝ ΠΑΡΟΔΩ
· ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ
· ΥΠΟΓΕΙΑ ΡΕΥΜΑΤΑ
· DIMINUITA
· FUNDRACAR
· DOWNHOME BAND
· ILLUSION
· ZEN GARDEN

ΣΚΗΝΗ Β
· SKY VALLEY
· BARBARAS STRAIGHT SON
· VALKYRIES
· PERIXEMENTAL
·  7 SINS MOTEL

ΠΕΜΠΤΗ 27-5

ΣΚΗΝΗ  Α
· PINK TANK
· ALBERTIME
· KOOL A SHAKE
· ALPHA  BANG
· SOKOS+ΤΗΕ LIVE PROJECT BAND
· MAGIC DE SPELL
· ΠΟΥΛΙΚΑΚΟΣ
· ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
· ΑΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΙ
· ΑΕΡΑ ΠΑΤΕΡΑ

ΣΚΗΝΗ Β
· BLOOM
· RADIO SOL
· ROSEBUD
· SILENCE FICTION
· THIS IS NOWHERE
· HYPERECHOYELL

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28-5

ΣΚΗΝΗ  Α
· ΝΤΙΝΟΣ ΣΑΔΙΚΗΣ
· ΜΩΡΑ ΣΤΗ ΦΩΤΙΑ
· LOST BODIES
· GROVER
· ΨΕΥΔΟΠΡΟΦΗΤΕΣ
· PANIKOS
· ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
· KENY ARKANA

ΣΚΗΝΗ Β
· SOCIAL REJECTION
· MAMA KINN
· SABOTAGE
· BEYOND PERCEPTION
· 3 WAY PLANE
· REJECTION

ΣΑΒΒΑΤΟ 29-5

ΣΚΗΝΗ  Α
·  ————–TRANCEG————–
· Sissy Stardust
· Vlastur Live
· Direct Connection Live (Sub+Dub )
· Dark Elf (Disco Valley Rec)
· Orestis  (Tantrumm Rec)
· Teo  (Disco Valley Rec)
· Atriohm  (Parvati Rec)
· Nikitas
· Electric Universe
· Iraklis Mindphaser (Natural High)
· Crystal Zero (Void Network)

ΣΚΗΝΗ Β
· PHASE REVERSE
· ECHO TATOO
· NO WAY OUT
· ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ
· Γ. ΤΣΙΓΚΟΣ + ΟΙ ΜΑΥΡΟΙ ΚΥΚΛΟΙ
· ΑΡΧΑΝΘΡΩΠΟΙ
·   ΣΤΙΓΜΑ 90
ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ  ΡΕΜΠΕΤΙΚH KOMΠΑΝΙΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30-5

ΣΚΗΝΗ  Α
————ΗΜΕΡΑ  ΧΙΠ ΧΟΠ—————
· ΡΟΔΕΣ
· MC YINCA
· DJ DIFFER
· ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΕΣ
· DAGOBAH SYSTEM(PARASOUND)
· EVERLAST-ΑΝΑΦΛΕΞΗ(;)
· ΨΥΧΟΔΡΑΜΑ(;)
· ΧΑΣΜΟΔΙΑ
· ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ
· ΛΟΓΟΣ ΓΕΝΕΣΙΣ
· ΑΓΡΥΠΝΟΣ
· NEIGHBOORS(;)

leaflet front

leaflet back